Ladislav Kašuka: Bašár Asad dosáhl společně se svými spojenci velkého vítězství pro svou zemi a její lid!

16.12.2016 11:09

Aleppo bylo konečně osvobozeno od teroristů! Každý normální člověk musí jásat a volat hurá!

Ladislav Kašuka: Bašár Asad dosáhl společně se svými spojenci velkého vítězství pro svou zemi a její lid!
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Aleppo

Naše a západní média však i v tomto slavném vítězství pravidelné syrské armády nad islámskými extremisty, kteří po čtyři roky zabíjeli a mučili lidi v Aleppu, hledají nějaké mouchy! Licoměrnost některých z nich nezná hranic, takže kupříkladu Francouzi ani po loňských atentátech neslaví vítězství syrské armády nad teroristy, nýbrž naopak zhasínají svou pařížskou železnou věž, aby tím prý vyjádřili účast hrdinným povstalcům bránícím Aleppo před „armádou diktátora Asada“!

Když takové věci s odstupem sledujete a navíc si přečtete, co píší média, chce se Vám s prominutím zvracet. Syrská armáda díky svému hrdinství a obětem na vlastních životech, které byla ochotná podstoupit pro dobrou věc, kterou osvobození města od islamistů hlásících se k Al Kaídě bezpochyby je, dosáhla společně s Rusy, Íránci a bojovníky z Hizballáhu velkého vítězství pro svou zemi, obyvatele Aleppa a lid celé Sýrie! Média však o tomto vítězství píší takovým stylem, že pokud neznáte pravdu, máte dojem, že teroristé jsou vlastně hodní hoši ctící západní „demokratické“ hodnoty a syrská armáda je tou špatnou stranou!

Naši novináři tak kupříkladu místo o vítězství nad teroristy píší o údajných zvěrstvech syrské armády na civilním obyvatelstvu, o kterých se prý ví z důvěryhodných zdrojů, čímž myslí jednoho západem placeného Syřana žijícího v Londýně, který si říká SOHR a píše zasvěceně o věcech, které se dějí tisíce kilometrů od něj! Tento „prorok“ se odvolává na jakési své zdroje, které nikdo nezná. Ti mu prý píší textovky z oblastí ovládaných teroristy (že by sami teroristé?).

My rozumní lidé, však dobře víme, kdo je v Sýrii šmejd, kdo uřezává lidem hlavy, kamenuje ženy a vraždí každého, kdo neuznává jeho víru! Bašár Asad a syrská armáda to nejsou! Takže se společně se syrským lidem radujeme z vítězství nad teroristy v Aleppu a přejeme prezidentu Asadovi, syrské armádě a všem jejich spojencům mnoho dalších podobných úspěchů!

Ladislav Kašuka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Kurz - Odcházím z politiky a jdu do porodnice vyzvednout ženu s dítětem

21:33 Richard Seemann: Kurz - Odcházím z politiky a jdu do porodnice vyzvednout ženu s dítětem

Rakouský spolkový exkancléř Sebastian Kurz oznámil na tiskové konferenci, že se stahuje z politiky a…