Ladislav Kašuka: Na změnu máme maximálně 10 let – pak už bude asi pozdě!

06.05.2016 7:36 | Zprávy

Pokud v Evropě nedojde nejdéle do deseti let k naprostému obratu v politickém a ekonomickém kursu, bude nenávratně ztracena a nastane doba zmatku, kulturních a sociálních bouří a demence nastupujících generací!

Ladislav Kašuka: Na změnu máme maximálně 10 let – pak už bude asi pozdě!
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka

Současní americko – izraelští kormidelníci západního světa vedou Evropu zcela záměrně ke krachu a snaží se z ní udělat teritorium, na kterém budou žít lidé, kteří nebudou znát opravdovou historii svých národů, Evropy a světa, ani příčiny a opravdový průběh a výsledky světových válek.

Zatímco starší generace ještě vědí, kdo byl v historii kdo, a jaká země nese největší zásluhy na porážce nacismu a zachování evropských národů, které měli být za druhé světové války zcela vyhlazeny, současná mládež se ve školách učí již zcela jinou, záměrně upravenou historii a vyznává naprosto jiné morální zásady a hodnoty, než naši předci!

Většinu mládeže nějaká historie vlastně ani nezajímá a stačí jim těch pár „hovadin“, co jim nalije do hlavy ve škole nějakou americkou neziskovou silně motivovaný pan profesor a později jim potvrdí naše slavná ČT! Naši vlastní potomci jsou pak pevně přesvědčeni, že válku vlastně vyhrálo USA, kterým odněkud z východu jen přicmrndávalo nějaké komunistické Rusko!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

USA a Evropa

K čemu dobrému bude, když budeme hrát proti USA tvrdě? Prospěje to něčemu? Čemu? Co když se třeba pak USA rozhodne opustit NATO? Dokážete si představit, že by fungovalo bez USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Inkluze

12:17 Jiří Halík: Inkluze

Na základě článku pana Josefa Mačího Zrušit inkluzi? Na slib části politiků by nakonec doplatili úpl…