Lubomír Man: Šlo o pokus zlikvidovat nejen Prymulu, ale i vládu

24.10.2020 15:33 | Zprávy
autor: PV

Cítil jsem to od první hodiny, kdy se o Prymulově „zločinu“ začalo na ČT v pátek ráno hovořit. Ta kampaň byla totiž až moc spontánní a jednosměrná.

Lubomír Man: Šlo o pokus zlikvidovat nejen Prymulu, ale i vládu
Foto: Archiv Lubomíra Mana
Popisek: Lubomír Man

Ministr zdravotnictví Prymula si šel do hospody bez roušky, bez roušky v té hospodě s ředitelem ostravské Fakultní nemocnice Havrlantem a poslancem hnutí ANO Faltýnkem o čemsi debatoval - a bez roušky také nastupoval do auta, což je zaznamenáno na fotu paparazziho z Blesku.

Není tedy o čem diskutotvat – Prymula musí jít. A s ním nejraději možná i vláda. Je to názor většiny veřejnosti, jak ČT s pomocí televizního mostu demonstruje v rozhovorech s nejrůznějšími činiteli našeho veřejného i politického života. A na koni a na obrazovce ČT je samozřejmě kohorta liberodemobloku ve složení Petr Fiala, Bartošek, Pekarová – cítí krev.

PRVNÍ ZVLÁŠTNOST: Všichni tito interviewování (včetně vicepremiéra Hamáčka a ministra kultury Zaorálka), bez jediné pochybností či výhrady věří tomu, co uvádí náš nejhorší bulvár. Nuže, jestliže tedy Prymula spáchal to, z čeho jej Blesk obviňuje, musí na post ministra rezignovat. A když nebude rezignovat ze své vlastní vůle, musí ho z vlády vyhodit premiér.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Odvážné fotografie a nezávislé osobnosti

15:22 Petr Hampl: Odvážné fotografie a nezávislé osobnosti

Denní glosy Petra Hampla.