Lubomír Man: To nám bude rozkazovat pološílený McCain?

20.11.2014 17:00

Předseda zahraničního výboru amerického senátu J. McCain, ten, který na kyjevském Majdanu rozpohybovával ukrajinský protivládní puč a dal tak světu na odiv, jak si dnešní Washington představuje praktické provádění své zahraniční politiky, si dnes se svou obvyklou brutalitou dovolil promluvit i do našich věcí.

Lubomír Man: To nám bude rozkazovat pološílený McCain?
Foto: 123RF.com
Popisek: Americký Kongres
reklama

Je prý VELMI znepokojen postojem prezidenta Zemana vůči Rusku a Putinovi. Čemuž se samozřejmě nedá rozumět jinak, než že náš prezident coby prezident svrchovaného státu, si už podle McCaina nemůže sám určovat svůj postoj nejen k Rusku a Putinovi, ale vůbec kjakémukoliv zahraničnímu problému, nýbrž musí tento postoj do posledního písmenečka opisovat od takového pološíleného kovboje (pohlédněte na jeho tvář a pochopíte mnohé), jakým je právě McCain.

Je to poprvé, kdy si americký představitel dovolil promluvit do našich věcí stejným způsobem a stejnou dikcí, jakými k vládě někdejšího Protektorátu Čechy a Morava promlouval zastupující říšský protektor Reinhard Heydrich. To za prvé. A za druhé. Je nám už teď jasnější, která to síla, které to peníze a dokonce i které to cizím jazykem hovořící osoby připravovaly a rozjížděly štvanici proti našemu prezidentovi, odehrávající se v minulých dnech na našem největším náměstí?

Publikováno se souhlasem vydavatele.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vasevec.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Radek Sárközi: Navzdory doporučení MŠMT školy na slovní hodnocení nepřešly

21:37 Radek Sárközi: Navzdory doporučení MŠMT školy na slovní hodnocení nepřešly

Pedagogická komora, z. s., uspořádala ve své facebookové skupině Ředitelé škol sobě (PK) anketu.