Lukáš Kovanda: Znečištěná ruská ropa ohrožuje český i německý průmysl. Hrozí zdražení benzínu i nafty

28.04.2019 7:38 | Zprávy
autor: PV

Podstatná část evropského průmyslu, ten český nevyjímaje, čelí další hrozbě. Tentokrát se jedná o znečištěnou ruskou ropu.

Lukáš Kovanda: Znečištěná ruská ropa ohrožuje český i německý průmysl. Hrozí zdražení benzínu i nafty
Foto: lukaskovanda.cz
Popisek: Lukáš Kovanda

Do Česka aktuálně neteče ropovodem Držba žádná ropa. Kohoutky kvůli znečištění uzavřelo také třeba Polsko, což může mít mimo jiné závažný dopad i na nejsilnější evropskou ekonomiku, Německo, které ropu z Ruska rovněž odebírá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jana Putzlacher: Nepodali ruku izraelským fotbalistům

13:15 Jana Putzlacher: Nepodali ruku izraelským fotbalistům

Hráči národního týmu Bosny a Hercegoviny do 21 let odmítli před zápasem kvalifikace na mistrovství E…