Marek Lichtenberk: Podomní advokát v Dejvicích

19.06.2015 21:55 | Zprávy
autor: PV

Před třemi týdny postihla obyvatele části pražských Dejvic nemilá situace, když jim z kohoutků vytékala kontaminovaná voda, která některým způsobila střevní potíže.

Marek Lichtenberk: Podomní advokát v Dejvicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled na Prahu

Pražské vodovody a kanalizace nabídly poškozeným 5000 korun a navíc nebudou zákazníkům v postižené oblasti účtovat vodné ani stočné za celý měsíc.

Vodárenská firma se tedy k problému postavila čelem, vodu vyčistila a poškozené odškodnila. Navíc lidem proplácí třeba i léky nebo náklady za cestu k lékaři. Na celé politováníhodné události ale následně začaly parazitovat některé subjekty, které lidem zavádějícím způsobem slibují, že pro ně vymohou výrazně vyšší odškodné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Nadlidi

I já si myslím, že z vás imunita dělá nadlidi, a proto se ptám, proč jste ji nezrušili třeba když jste byli ve vládě? Navrhnete její zrušení aspoň nyní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Žádné skvělé vyhlídky

15:49 Ivo Strejček: Žádné skvělé vyhlídky