Michal Majzner: Premier dostal velkou 4 za slabou pomoc Ukrajině

01.07.2014 19:06

Po Praze putovala velká 4 jako vysvědčení prremiérovi za pomoc Ukrajinu koně na Václavském náměstí opět instalována velká číslice 4. Cílem je přes média předat vysvědčení a pomyslnou čtyřku premiérovi a české vládě za dosavadní podporu Ukrajině.

Michal Majzner: Premier dostal velkou 4 za slabou pomoc Ukrajině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka
reklama

Po Praze putovala velká 4 jako vysvědčení prremiérovi za pomoc Ukrajinu koně na Václavském náměstí opět instalována velká číslice 4. Cílem je přes media předat vysvědčení a pomyslnou čtyřku premiérovi a české vládě za dosavadní podporu Ukrajině.  Zároveň je cílem připomenout 4 požadavky, ktetré dala EU ke splnění Rusku. "Pokud požadavky nebudou beze zbytku splněny Ruskem, budeme žádat po vládě, aby pomohla prosadit první vlnu plošných sankcí vůči Rusku. Lidksé životy jsou důležitější než ochrana ekonomiky za každou cenu." říká organizátor instalace, Michal Majzner. Ten také říká, že instalace se bude v Praze trvale přesouvat, dokud postoj české vlády nebude odpovídat situaci na Ukrajině.

Akce je podpořena na sociální síti facebook nejrůznějšími aktivisty v rámci spolupráce českých i ukrajinských skupin podporujích Ukrajinu (například Euromaidan in Prague, Mráz přichází z Kremlu, Přátelé Ukrajiny, Vyvěšuji do svého okna ukrajinskou vlajku, Letter 2 leaders, Pokud dnes nepomůžeme Ukrajině, zítra nikdo nepomůže nám...).

Na stránkách "Demokraté, zastavme Putina!" https://www.facebook.com/groups/democrats.stop.putin/ <https://www.facebook.com/events/320010131488448/>  najdete ucelené informace o celé kampani. V příloze najdete "Vysvědčení premiérovi".
 

Velká 4 pro premiéra putuje Prahou
https://www.facebook.com/events/599788666802657/?ref_dashboard_filter=upcoming

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stanislav Zapletal: Totalita hlouposti

20:04 Stanislav Zapletal: Totalita hlouposti

V předchozí glose (viz odkaz níže) jsem poukázal na odborné zaostání soudců Ústavního soudu, které s…