Milan Knížák: Zatím ještě nežijeme v monarchii

3. 12. 2019 21:35

Kdyby byl Andrej Babiš zaměstnancem nějakého soukromého podniku, tak by ho jeho vedoucí na hodinu vyhodil za vyhýbání se povinnostem, lhaní a mrhání majetkem firmy. Stát by to měl udělat, ale současný prezident úmyslně kryje zlořády, které Babiš páchá.

Milan Knížák: Zatím ještě nežijeme v monarchii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák
reklama

Je třeba si uvědomit, že prezident, předseda vlády, celá vláda, parlament a kohorta státních úředníků jsou placeni z našich peněz, jsou v podstatě našimi zaměstnanci a nám se zodpovídají.

Andrej Babiš se chová, jakoby mu Česká republika patřila, ale to si popletl dobu a místo. Česká republika ve své většině chce být svobodnou, demokratickou zemí, kde nebudou vládnout lháři a podvodníci. To neznamená nějakou nereálnou pohádku, ale normální lidské jednání, kde pravda je pravdou, lež lží a zločiny jsou trestány.

Pokud prezident bude Babiše dále podporovat, přesouvá se hlavní vina na něj. On jediný může podle naší ústavy v tomto případě konat.

Považoval jsem Miloše Zemana za sice pro mne nevyhovujícího politika, ale za normálního a otevřeného člověka. Bohužel, je to jinak. Je to pomstichtivý a omezený stařík, který si plete prezidentský úřad s královstvím. Stydím se za něho.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vojtěch Razima: Magistrát popírá dohodu s billboardáři

12:52 Vojtěch Razima: Magistrát popírá dohodu s billboardáři

Média před koncem roku přinesla zprávu, že se hlavní město Praha dohodlo společností BigBoard, že na…