Milan Knížák: Zrušit umění

07.05.2021 18:30 | Komentář
autor: PV

Knihy jsou příliš tlusté, obsahují příliš mnoho slov a chatrné příběhy. Pokud jsou ilustrovány, tak buď moc nebo málo, ilustrace působí zbytečně, zmatečně, trapně. Dnes asi nikdo neví čemu má ilustrace sloužit.

Milan Knížák: Zrušit umění
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák

Básně buď vypadají jako staré básně a nebo jsou trapné. Sex je všude, ale nikdy ne v únosných proporcích.

Divadlo je jen autorské. Nic nesmí být normálně, vše se aktualizuje. Módní je souložit na jevišti nebo urážet. Nahota je běžná. Je to nuda. Herců jak nasr …. a proto jen minimum dobrých.

Film je hlavně o penězích. Téměř všechno je v rukou lidí bez talentu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Jak byste zranitelnost definovala vy?

Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Před 160 lety „u kanónu stál“

15:57 Jiří Weigl: Před 160 lety „u kanónu stál“

Denní glosa Jiřího Weigla