Milan Kubek: Zdravotnictví volá o pomoc. Dospělo do krize

14.04.2016 12:29 | Zprávy

Česká lékařská komora na základě usnesení svých nejvyšších orgánů zahájila ve spolupráci s komunikační agenturou Ewing Public Relations kampaň „Zdravotnictví volá o pomoc“, jejímž cílem je informovat veřejnost o krizi, do níž české zdravotnictví kvůli dlouhodobě přehlíženým a neřešeným problémům dospělo.

Milan Kubek: Zdravotnictví volá o pomoc. Dospělo do krize
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéf České lékařské komory Milan Kubek

Vážené kolegyně a kolegové, vážení zdravotníci,

tento týden byly spuštěny webové stránky www.zdravotnictvivolaopomoc.cz a s nimi související a propojený facebookový profil www.facebook.com/Zdravotnictvivolaopomoc.

Řadu z Vás možná v tuto chvíli napadne otázka, proč se naše kampaň zaměřuje na on-line prostor a komunikaci po sociálních sítích, když ne všichni lidé mají na internet přístup a sociální sítě používají. Odpověď je poměrně jednoduchá. Sociální sítě se staly za posledních několik let fenoménem a nejdůležitějším komunikačním kanálem, který nám pomůže rychle a efektivně rozšířit důležité informace mezi českou veřejnost, politické zástupce a klasická média nevyjímaje. Jen v Česku má dnes Facebook přes 4 miliony uživatelů a mezi nejrychleji rostoucí skupiny patří ta s věkovou hranicí 50 plus. Žádná úspěšná firma, která v současnosti potřebuje prodávat své služby či výrobek, si nemůže dovolit vynechat z komunikace sociální sítě a internet obecně, právě naopak – profesionálně řízená komunikace prostřednictvím těchto kanálů přináší náskok a zásadní konkurenční výhodu.

Komunikaci prostřednictvím klasických médií samozřejmě nevynecháváme a neopomíjíme, naše možnosti, jak v těchto médiích získat opakovaně a dlouhodobě prostor, jsou ale značně omezené – jistě jste zaznamenali skutečnost, že každý vydavatelský dům má v Česku svého majitele a každý z nich, ať už se jedná o pana Babiše, Bakalu či Křetínského, samozřejmě témata, která se v novinách objeví, přímo či nepřímo ovlivňuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dominik Rusinko: Deficit v půli roku 152 miliard, výhled je ale nejistý

15:49 Dominik Rusinko: Deficit v půli roku 152 miliard, výhled je ale nejistý

Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci června schodkem ve výši 152,4 miliardy korun.