Milan Rokytka: Oligarchie krade, vraždí a lže!

24.04.2014 16:40 | Zprávy

V demokracii nežijí Američané, ale ani my.

Milan Rokytka: Oligarchie krade, vraždí a lže!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odpolední zasedání sněmovny. Vláda v hojném počtu zrovna není

Politicko-ekonomická a bezpečnostní situace nejen v ČR se stává neúnosnou. Rozčílení však není program, říkával Masaryk. Takže, jak z toho ven?

Odborníci navrhnou řešení veřejného problému, lid v Lidovém sněmu většinově jedno vybere a vylosovaní politici usnesení - dekret provedou! To je demokracie-lidovláda. Ne jako dnes, že partajní oligarchové si něco navrhnou, dohodnou, vyberou poddajné byrokraty a ti ta svinstva, viz devalvace, fotovoltaické dotace a církevní tzv. restituce provádějí!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle vás je napadení Ukrajiny Ruskem ospravedlnitelné?

Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Rozvod Trumpa s hysterickou Evropou

15:26 Jiří Paroubek: Rozvod Trumpa s hysterickou Evropou

Ať se nám to líbí nebo ne, i politici v nejvyšších patrech jsou jen lidi s různými slabostmi a nedok…