Mira Třebická: David Koller, Waldemar Matuška, kudla a pětikolka

13.09.2022 19:53 | Komentář

Bubeníka, zpěváka, skladatele, producenta, kapsáře a nožíře Davida Kollera šokuje přehnaná konzervativnost, a když slyší po tisící Waldovu skladbu, otevírá se mu kudla v kapse a prý si tu stanici, kde slyší po tisící tu samou skladbu, už nikdy nepustí.

Mira Třebická: David Koller, Waldemar Matuška, kudla a pětikolka
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Umělec David Koller

Z mojí logiky vyplývá, že slyšet po tisící tu samou skladbu znamená pouštět si po tisící, zas a znovu, ta samá rádia, tedy rádia neustále zapínat, nikoli je vypínat. No nic, asi určitý druh sebemrskačství nebo něčeho jiného (úsměv). Proč bych si pouštěl například Radiožurnál, když tam staré Waldovy pecky stoprocentně nehrají, když si mohu pustit Dvojku nebo Country rádio, kde mi Waldu rozhodně naservírují, a potom se mi přece zase začne otevírat ta moje kudla v té mé kapse. Ach, ach.

Takže, David to má vyřešeno, ale co mám dělat já, kterou zas až tak muzika nebere, zato mě bere podzim a blížící se zima a především ceny energií. Že by jeden, druhej, třetí, čtvrtej nebo pátej přišel s nějakým nápadem, to evidentně nehrozí a já mám díky naší neschopné devítiměsíční pětikolce v kapse permanentně kudlu otevřenou.

David Koller se má, Waldemar Matuška má totiž v pátek 16. září ke svým nedožitým devadesátým narozeninám v Divadle Broadway vzpomínkový koncert, tak si tam může se svou kudličkou a kapsou zajít a náležitě si to po svém užít. Ale co mám dělat já? Políbit prsten Rakušanovi, ubalit jointa Bartošovi a jeho Antifě, vrátit ukradený mozek Markétě Pekarové i Markétě Adamové, anebo koupit pořádnou anténu Fialovi?

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Rozzuřené Slunce pomáhá Rusům

15:57 Zbyněk Fiala: Rozzuřené Slunce pomáhá Rusům

Vysokoenergetické protony ze sluneční skvrny větší než tucet Zeměkoulí vypnuly družice Starlink nad …