Miroslav Josef Bezecný, Bohdan Babinec: Ovládá covid telepatii?

06.07.2021 14:25

V šedesátých letech minulého století byl v Čechách promítán scifi film o tom, že na Zemi dopadlo z vesmíru semeno. Vyklíčila z něj obrovská masožravá rostlina, která k sobě telepaticky lákala své oběti - lidi - a požírala je. Provádí dnes covid to samé?

Miroslav Josef Bezecný, Bohdan Babinec: Ovládá covid telepatii?
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2

Jinak si jednání některých lidí nedokážeme vysvětlit. Musíme-musíme-musíme. V zimě "museli" okamžitě jet na hory. A v létě zase - musíme-musíme-musíme. Okamžitě musí jet do zahraničí. To si opravdu nemohou dát rok pauzu? Co je k tomu nutká? Co je k tomu pohání? Opravdu covid ovládá telepatii, a dokáže k sobě lákat lidi? Aby se nejen nakazili, ale aby ho rozšiřovali dál? Ochrana proti covidu je prý porušování Základních lidských práv a svobod a porušováním Ústavy!? A šiřitelé covidu nás neohrožují?! To není porušování našich práv a svobod?! Třiceti tisícům mrtvých už nikdo práva a svobodu nenarušuje!

Očkování ani kontroly a testy na hranicích nejsou samospasitelné. Musíme si uvědomit, že žijeme na dně vzdušného oceánu. A že covid je vzdušnokapénková infekce. Šíři se nejen vdechováním. Ale ulpívá také na vlasech, na oděvu. I na věcech, které máme s sebou. A tím se také šíří dál. A tak by měly být na hranicích instalovány odmořovací komory. Kde by se povinně lidé, kteří přijíždí do České republiky, museli podrobit odmořovacímu procesu. Stejně jako všechny věci, které mají s sebou.

Kolik milionů bylo vynaloženo na vývoj české vakcíny? Zcela zbytečně. Proč se naši významní vědci nezaměří na vývoj testovacího rámu s čidly, které by jen tím, že rámem projde nakažený nebo nosič nákazy, covid odhalily? Jestliže - údajně - dokáží psi čichem odhalit covid, proč se vědci nezaměří tímto směrem? Že je to nemožné? Významné objevy se staly především proto, že někteří vědci "nevěděli", že je to nemožné.

Tak jen namátkou připomeneme - letadla těžší než vzduch nemohou létat; pokud přesáhne rychlost vlaku 48 km/h, bude vysát z vagonů všechen vzduch a cestující se udusí; z nebe žádné kameny padat nemohou, protože každý ví, že tam žádné kameny nejsou; na Měsíci není žádný prach, jsou tam jen ostré hrany, protože Měsíc nemá atmosféru, a tak tam nemůže docházet k erozi. Zatím za nejvýznačnější práci současných vědců považujeme vymýšlení nových slov a názvů. Jinak se můžeme dočíst, že: Vědci se domnívají... Vzrušení vědci stále hledají vysvětlení... Vědci jsou v rozpacích... Vědci zatím nemají jistotu...

Možná, že několik našich vědců na likvidaci covidu skutečně pracuje. Zatím jsme ale viděli naše slavné virology a epidemiology jen se nakrucovat před kamerami a zviditelňovat frázemi v médiích. Nebo že by se snad jednalo jen o kšeft - na čem se vydělá více, než...

Miroslav Josef Bezecný
MUDr. Bohdan Babinec, CSc.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Petr Fiala jmenován novým premiérem

20:44 Jiří Paroubek: Petr Fiala jmenován novým premiérem

V současné době má Česko dva premiéry. Toho dosavadního, dosluhujícího Andreje Babiše s vládou a nov…