Miroslav Josef Bezecný: Celosvětové odzbrojení - cíl ekoaktivistů

27.01.2022 12:52 | Komentář

Ekoaktivisté, Evropský parlament a další ziskové i neziskové organizace "usilují" o zákaz používání fosilních paliv, tedy i absolutní zákaz motorových vozidel na benzín a na naftu. To ale s sebou přinese i celosvětové odzbrojení.

Miroslav Josef Bezecný: Celosvětové odzbrojení - cíl ekoaktivistů
Foto: pixabay.com
Popisek: Válka - ilustrační foto

Uvedu několik nejžhavějších příkladů. Představte si velkou tankovou bitvu. A najednou se uprostřed bojiště objeví zástupci Evropského parlamentu a ekoaktivisté, vedení zastydlou puberťačkou Gretou Thunbergovou. A přikáží: HALT STOP. Nemáte elektrotanky ani elektroobrněné transportéry. Udělujeme vám pokutu za znečišťování životního prostředí, za nerespektování příkazů parlamentu EU a tanky zabavujeme. Kdo tady střílel z raketometů, z děl, kulometů a samopalů? Bez emisních povolenek je zakázáno střílet i z pistole. Udělujeme vám pokutu a zabavujeme. Navíc zaplatíte i recyklační poplatek - za ekologickou likvidaci. Nebezpečně jste zanechali uhlíkovou stopu a rozšiřovali CO2.Samozřejmě budou zakázána také letadla, a s tím je spojený i zákaz bombardování. A námořní flotila bude smět užívat pouze plachetnice.

Také výbuchy vulkánů (což je dnes skoro na denním pořádku) nejsou povoleny Evropským parlamentem. Že je to příroda? A koho to zajímá? Je to na jejich území, a tak je jejich povinností to regulovat. Pokuta za neoprávněné a nepovolené výbuchy a zaplatit emisní povolenky. Požáry lesů! Jen další ekologická zátěž. Povinností vlastníků je starat se o lesy s péčí řádného hospodáře. Pokuta a zaplacení emisních povolenek.

A tak na závěr mohu říci, že ekoaktivisté a Evropský parlament i různé eurokomise jsou mírotvorci. Jejich úsilí směřuje k jedinému vysněnému cíli lidstva - odzbrojení a celosvětovému míru. "Váleční štváči" si musí pospíšit, než jim to Greta zakáže.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Jaké řešení nabízíte VY?

Proč jako politička vládní strany, ke všemu za Prahu nepomůžete vyřešit situaci s uprchlíky? Vždy jste se prezentovala jako schopná politička, co rozumí sociální politice a je pravda, že jste se jí věnovala, ale zdá se, že jen do té doby, než ze slov došlo na činy, ptotože jak vám kritika šla, tak t...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Sociální demokracie se potácí v křečích

14:37 Jiří Paroubek: Sociální demokracie se potácí v křečích

Včera se objevila v médiích zpráva, že sociální demokracii právě opustil jeden z jejích nejzkušeněj…