Miroslav Josef Bezecný: Dobře placená trafika

13.08.2022 13:20 | Komentář

Podle Charty Organizace spojených národů je cílem OSN zachování mezinárodního míru, bezpečnosti a zajištění mezinárodní spolupráce.

Miroslav Josef Bezecný: Dobře placená trafika
Foto: OSN
Popisek: OSN

Výkonným orgánem je Rada bezpečnosti OSN, jíž přísluší základní odpovědnost za udržení mezinárodního míru a bezpečnosti a jejíž rezoluce jsou právně závazné. 

Anketa

Mají Babišovi odpůrci právo narušovat pokřiky či silnější formou jeho mítinky?

6%
92%
hlasovalo: 36950 lidí
V roce 2001 OSN dostala Nobelovu cenu míru. Jaká je ale realita? Není OSN jen dobře placená trafika zkrachovanců? Co dělá OSN pro zachování míru, bezpečnosti a spolupráce? V současné době se dočteme, že: „Šéfa OSN rozzuřil útok...", „Šéf OSN se obává útoku...", „Generální tajemník Organizace spojených národů António Guterres odsoudil groteskní chamtivost...", atd. atd. Skutečně "obětavá" práce pro zachování mezinárodního míru, bezpečnosti a zajištění mezinárodní spolupráce. Válka na Ukrajině. Je skutečně to, co se dnes děje na Ukrajině válka? Není! Je to agrese a okupace. Který stát to jako první označil jako válku? A naše lokajská vláda to poslušně papouškuje. Okupace Českých zemí v roce 1938, kdy Německo „vytvořilo" protektorát Čechy a Morava také nebyla válka, ale agresivní okupace. Druhá světová válka byla mezinárodně označena až napadením Polska v roce 1939. Tzv. „Maďarské události" v roce 1956 také nebyly válkou, ale agresí. Okupace Československa v roce 1968 také nebyla válka, ale okupace a agrese. Agresi a okupaci označili  první jako válkou Američané, aby ospravedlnili napadení suverénních států. Dnes je prý na Ukrajině válka. Musíme to tak nazývat, protože nám to Amerika a EU nařídili. A protože je prý „válka" tak se zdražuje.

Proč? Aby si zase někdo namastil kapsu. Pro zdražování není jediný logický důvod. Plyn proudí dál, stejně tak i ropa. Jsou ale lidé, kteří nás takřka každý den „informují" - Putin chce, Putin si myslí, Putin říká, Putin udělá, Putin plánuje atd. atd. Jak to mohou vědět? Z křišťálové koule nebo z kávové sedliny? Vysvětlením by také bylo, že jsou s Putinem v takřka každodenním kontaktu. To se ale rovná vlastizradě! A zdražování? Prý nebude plyn ani ropa. To je ale jednoznačně šíření poplašné zprávy. A z důvodu šíření poplašné zprávy všichni zdražují. To už ale trochu zavání zločinným spolčením. Vrátím se ale zpátky k činnosti OSN. Co dělá pro zajištění míru? Proč již dávno nevytvořily mírové jednotky OSN neutrální pásmo mezi Ruskem a Ukrajinou. Domníváte se, že by po mírových jednotkách OSN stříleli Rusové nebo Ukrajinci? Ale nesměly by to být hordy „policajta světa". V Evropě si pořádek uděláme sami. A tak se znovu vrací otázka, na co OSN je. Proč již dávno generální tajemník OSN António Guterres nezahájil mírová jednání mezi Ruskem a Ukrajinou? Je to skutečně jen bezzubá trafika, kterou nikdo nerespektuje? Plané tlachání, obavy a odsuzování lidské životy nezachrání!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

VY

Je dobré, že jste si uvědomil, že nemáte na to, být prezident, ale prý zas chcete být premiér. A co takhle skončit? Proč nechcete z politiky odejít, byť jak sám říkáte, Vaše žena a rodina by to ocenili? A určitě ne jen oni.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petice za rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti

13:56 Petice za rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti

My, níže podepsaní, prostřednictvím této petice žádáme o rozšíření výběhu pro medvěda Jirku na zámku…