Miroslav Josef Bezecný: Poslanci kempovali v poslanecké sněmovně

04.03.2023 20:17 | Komentář

Neuvádí, jestli si tam také opékali buřty. Ať jsem pátral, jak jsem mohl, nikde jsem se nedočetl, že by se Poslanecká sněmovna České republiky moha využívat jako noclehárna.

Miroslav Josef Bezecný: Poslanci kempovali v poslanecké sněmovně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanecká sněmovna ČR

Když srovnáme ceny za ubytování v Praze, a k tomu přičteme ještě pokutu za neoprávněné užívání svěřeného pracoviště k jiným činnostem, než k tomu určeným, vychází mi, že by každý z nich měl za každou noc, kdy v sněmovně kempoval, zaplatit do státní kasy minimálně 5000,- (slovy pět tisíc korun).

V této částce je zahrnuto i zbytečné topení, elektrická energie, a hlavně vodné a stočné, protože, jak sami uváděli, doslova se tam prali o klíče od sprch.

Takže tam voda tekla prakticky nonstop. A to mají ještě velké štěstí, že nejsou v zaměstnaneckém poměru, protože by ještě mohli být stíháni za hrubé porušení pracovní kázně. Není také zřetelné, k jakým poměrům tam v noci docházelo.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ve frakci Patrioti pro Evropu překreslíme mapu Evropy

Co přesně tím myslíte? Jak překreslit? A věříte tomu, že je EU reformovatelná, a že to dokážete? Vaše frakce je údajně třetí nejsilnější, to znamená, že nemáte většinu. Navíc mi přijde, že s těmi největšími nesmysli přichází EK a nevím, zda jim tak můžete zabránit? Fandím vám, jen si nemyslím, že je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Joukl: Dostavba Dukovan a otázky o její smysluplnosti

14:17 Zdeněk Joukl: Dostavba Dukovan a otázky o její smysluplnosti

Vláda dnes rozhodla o výběru firmy, která má postavit další dva bloky jaderné elektrárny Dukovany (u…