Miroslav Josef Bezecný: Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější...

04.01.2023 17:58 | Komentář

To názorně ukázala novoroční trachtace expremiérů. Někdo to také bere jako přehlídku neschopných aparátčíků, nebo také ukázku trestně stíhaných. Kolik z nich bylo s ostudou odejito? A kolik z nich Českou republiku vážně poškodilo - ať už ekonomicky nebo politicky?

Miroslav Josef Bezecný: Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější...
Foto: Hana Brožková
Popisek: Večeře , kterou uspořádal premiér Petr Fiala. Pozváni byli bývalí premiéři ČR a prezident Miloš Zeman s manželkami

Já mít takovou minulost, jako někteří z nich, tak „chodím domů kanálama". Jediný, kdo se nakonec ukázal jako charakterní člověk, byl Bohuslav Sobotka, který účast odmítnul. Fialová pětikolka stále nabádá a nařizuje šetřit. Nejen nabádá a nařizuje, ale provádí taková „cenová opatření", že nakonec lidem nic jiného nezbývá. Že se ještě chlubí nezřízenou žranicí a chlastanicí?! Jak jsme viděli, nějak si s úsporami elektrické energie hlavu nelámali. To ukázali osvětlením celé trachtace. Podle oblečení a jejich chování je také zřejmé, že tam předepsaných a proklamovaných 18 stupňů určitě neměli. Ani neměli dva svetry. V době, kdy samoživitelky a důchodci obrací každou korunu, a českou společnost ovládá permanentní stres, jak bude zítra, ex vyhození si debužírují. Čí to byl nápad, kdo to inicioval a kdo to zaplatí? Přímo Fiala? Jistě již ministerstvo financí, ve spolupráci s ministerstvem vnitra počítají, kolik to Fialovi vynese. A exekutoři spřádají plány, jak majetek Fialy prodají v dražbě. S nacpaným břichem a pohárem archivního vína se dobře vládne.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Z jakých čísel při svých odhdech vycházíte?

Podle odhadů exministryně financí a šéfky poslanců hnutí ANO Aleny Schillerové si příští rok čtyřčlenná rodina připlatí kvůli vyšším daním 100 tisíc korun. Ptám se, protože každý tvrdí něco jiného, určitě na tom nezbohatneme, ale jak jste dospěla k čísu právě 100 000?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mira Třebická: Oběti Jany Černochové

9:02 Mira Třebická: Oběti Jany Černochové

Jana Černochová likviduje lidi, za které se rozhodně nemusí stydět rezort obrany. Jana Černochová li…