Miroslav Kulhavý: Podprahoví lháři z ODS se vyhlašují za srdce Evropy

08.05.2019 21:19

Předvolební billboard ODS, který mně stále leze na obrazovku počítače (kolik za to dali?) mě vydráždil natolik, že píši tyto řádky. Možná si autor s pány z ODS mnou rukama – to jsme to dobře vymysleli, ale velkohubost této strany ty citlivější na podpásovou reklamu spíše odradí.

Miroslav Kulhavý: Podprahoví lháři z ODS se vyhlašují za srdce Evropy
Foto: Hans Štembera
Popisek: ODS, ilustrační foto

Nevím, co si slibují od záměny celé ČR za ODS, zvláště když tím srdcem má být neslaný a nemastný předseda Fiala, který Odesku spíše potápí; jeho „originalitou“ je to, že při svých vyjádřeních k čemukoli, tedy třeba od hmyzu až po lokomotivy – „Ale ta vláda….!“ Místo ofrňování v ní mohl být a mít vliv na chod věcí příštích. Kdo však ví, zda to takto není lepší; rozkradená republika a nebo třeba restituční tunel pod taktovkou ODS žaluje.

Druhou srdeční komoru zosobňuje p. Zahradil, takto končící europoslanec, který doma občas mlátil prázdnou slámu, ale v europarlamentu ho slyšet moc nebylo. Ale nechť, je to strana podnikatelů všeho druhu, včetně těch černých šíbrů v zákulisí; a to zákulisí zná pan poslanec jistě dobře.

To, co si asi pánové z ODS považují za majstrštyk, je sprostá podprahová lež, protože je to Česká republika, která je případně srdcem Evropy a ne uvadající, stále méně významná politická strana; logo ČR, která by měla být více slyšet, na plakátu chybí! Doprovodný text „Chceme být slyšet“ má asi p. Zahradil předepsaný jako léčebnou kůru na vážnou chorobu nemluvnosti, zvláště nemluvnosti ve prospěch ČR za hranicemi země a 2. mandát jej má vyléčit.

Nedivil bych se, kdyby si ODS cíleně přivlastnila i Komenského, Husa a třeba i Cimrmana; v tom přivlastňování mají dlouholetou praxi. A tak, vážení občané, vězte, že úsměv pánů Fialy a Zahradila z plakátu nepatří vám, ale sobě, s jakou grácií to české srdce ukradli!! 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…