Miroslav Macek: Být vládou, urychlil bych nákup stíhaček, ať mají na čem prchat…

11.08.2022 11:37 | Glosa
autor: PV

Čtvrteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Být vládou, urychlil bych nákup stíhaček, ať mají na čem prchat…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Podle červencových dat se ceny zvedly o 17,5 procenta, a rostou tak nejrychleji od roku 1993. Stále jsou ovšem před námi nové ceníky energetických a plynárenských společností, takže můžeme počítat s jejím dalším nárůstem k 20 procentům.
Být vládou, tak bych urychlil ten nákup stíhaček, ať mají její členové na čem prchat…

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Dezoláti v akci

21:55 Alena Vitásková: Dezoláti v akci

Od parlamentních voleb uplynulo několik měsíců, nová vláda není u moci ani těch pověstných 100 dnů h…