Miroslav Macek: Hejtmanka, proslavená skvělým hospodařením, předsedkyní kontrolního výboru

03.11.2020 14:37 | Zprávy

Úterní glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Hejtmanka, proslavená skvělým hospodařením, předsedkyní kontrolního výboru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Stát pumpuje miliony do ztrátového golfu krachujícího podniku OKD. Jeho prezident má blízko k šéfovi Agrofertu ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše. Šijte roušky!

***

Známá Jaroslava Pokorná Jermanová, bývalá hejtmanka Středočeského kraje, proslavená svojí šetrností a skvělým hospodařením, se má stát předsedkyní kontrolního výboru nového zastupitelstva s 80.000 Kč měsíčně, služebním autem a kanceláří. Doufám, že jí tamní hospodští a majitelé zavřených obchodů, kteří teď mají spoustu času a nudí se, přijdou osobně poblahopřát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Předvolební debaty o školství jsou beznadějně mělké

15:34 Ivo Strejček: Předvolební debaty o školství jsou beznadějně mělké

Jedním z témat, kterých se předvolební diskuse dotýkají jen opatrně, zlehka a povrchně, je školství …