Miroslav Macek: Hlavně, prosím vás, nežijte, abyste nezemřeli

07.12.2020 8:39 | Zprávy
autor: PV

Pondělní glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Hlavně, prosím vás, nežijte, abyste nezemřeli
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Zdaleka nejlepší komentář ke koronavirové hysterii od Miloše Knora:
Hlavně, prosím vás, nežijte, abyste nezemřeli.

***

To nevyhavlíčkujete: Nejlepší strategie je vzkázat lidem, že od příštího pondělí bude možná všechno opět zavřené, takže v následujících několika dnech bude v obchodech, hospodách a provozovnách hlava na hlavě.

***

Ministryně financí Schillerová:
Ministru zdravotnictví věřím. Jeho PES mne uspokojil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Ty jsi náš král a my jsme Tvoji páni!

11:24 Jiří Paroubek: Ty jsi náš král a my jsme Tvoji páni!

Toto poučení dali kdysi čeští páni českému králi Vladislavu Jagellonskému, nepříliš schopnému nástup…