Miroslav Macek: Já navrhuji zavřít Prymulu

21.10.2020 13:15 | Zprávy

Středeční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Já navrhuji zavřít Prymulu
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Prymula navrhne uzavřít obchody a kadeřnictví. Já navrhuji zavřít Prymulu. Když nakouknete do historie, stalo se jednou jedinkrát, že by nás ty khaki mozky zavedly někam jinam než do totálního průšvihu?

***

Téměř přírodní zákon:
Ti, kteří nejhlasitěji požadují lockdown jsou v drtivé většině placeni z daní těch, které by lockdown nejvíce poškodil.

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Fiala končí, Okamura v čele sněmovny

15:49 Jiří Paroubek: Fiala končí, Okamura v čele sněmovny

Kdo se chtěl ve středu při schůzi Poslanecké sněmovny skutečně perverzně pobavit, přihlížel v televi…