Miroslav Macek: Jak je vidět, covid napadá i u německých sousedů hlavně mozek

17.02.2021 14:20 | Zprávy

Středeční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Jak je vidět, covid napadá i u německých sousedů hlavně mozek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Kdybych byl tak cynický, jak se o mně říká, tak bych napsal, že nejlepším kandidátem na funkci předsedy ČSSD je staronový Miloš Zeman, neboť státní pohřeb vybudí na rozdíl od Hamáčka a Petříčka alespoň nějaké emoce.

 

Ohlušující hluk, zmrzlý zvířený sníh, který „seká” do obličeje, a nárazy větru. Tak vyháněl v sobotu policejní vrtulník stovky lidí ze zamrzlé plochy jezera Weissensee, které se nachází na okraji Berlína. Okamžitě nastala panika. Vyděšení lidé, křičící děti i štěkající psi se snažili dostat na břeh, píše server deníku Bild.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Mámo, táto, v komoře je myš 2?

21:04 Pavel Foltán: Mámo, táto, v komoře je myš 2?

Glosa Pavla Foltána k výkonu funkce a erudici ministryně spravedlnosti Evy Decroix.