Miroslav Macek: Je neuvěřitelné, co vše si naši daňoví poplatníci nechají líbit

23.02.2015 9:34 | Zprávy

Pondělní glosy 23.02.2015 Miroslava Macka.

Miroslav Macek: Je neuvěřitelné, co vše si naši daňoví poplatníci nechají líbit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Jeden z náměstků na ministerstvu vnitra, který skončil po devíti měsících ve funkci, si vydělal přes 1,26 milionu korun, z toho půl milionu na odměnách. Ministerstvo sice údaje anonymizovalo, ale jediným náměstkem, který byl takovou dobu ve funkci byla současná pražská primátorka Krnáčová.

Co všechno si daňoví poplatníci v tomto státě nechají líbit, je už zcela neuvěřitelné…

Strach z dominového efektu přiznaného bankrotu Řecka (který nastal již před 5 lety) způsobil, že bohaté státy severu si na další čtyři měsíce (a pak na další a další, neboť salámová metoda voliče tolik nepopuzuje)koupily trochu relativního klidu. Představa, že by nevěděly, že Řecko nikdy své dluhy splatit nemůže a problémy opět jen narostou, je absurdní. Stejně jako chování těchto států.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: viditelny-macek.cz

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Proč si vy myslíte, že Blažek dar přijal?

Podle mě z toho musel něco mít, a ne málo. Proč policie prošetřuje jen Jiřikovského a né i Blažka? Proč na něj nikdo - třeba právě ANO nepodalo trestní oznámení a možná i na Stanjuru, jestli v tom jel s nima, jak tvrdíte nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Proč patření na Západ nemůže fungovat

15:57 Petr Hampl: Proč patření na Západ nemůže fungovat

Druhý pohled Petra Hampla