Miroslav Macek: Takhle se musí na teroristy

11.04.2019 8:39 | Zprávy
autor: PV

Čtvrteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Takhle se musí na teroristy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Ministr dopravy Ťok odchází po letech na vlastní žádost z vlády. Vstoupí do dějin dopravy převratnými činy: k žádosti o vydání řidičského průkazu už není třeba dodávat fotografii a přeregistrování automobilu lze učinit i mimo trvalé bydliště. Také tím, že stavba dálnic za jeho působení probíhala tempem 3,46 mm denně.

***

Strakonická textilní firma Moira, která vyrábí funkční prádlo, vyvíjí kalhotky s pásem cudnosti pro zákazníky z Německa. Měly by být z pevných vláken, aby nešly snadno probodnout nožem. Žádají ho lidé, kteří se bojí o bezpečí svých dětí. Kalhotky s „pásem cudnosti” budou mít senzor. Když se vlákno naruší, senzor se rozhouká.
„Pás musí být ze superpevných vláken, aby se nedal propíchnout nožem. Máme požadavky z Německa, kde přepadávají dívky při běhu. Nechtějí to ty holky, chtějí to tatínkové," řekl zakladatel firmy Mario Vlček.
Takhle se musí na teroristy!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kde se berou peníze do rozpočtu

Paní ministryně, Klempíř tvrdí, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Je něco takového možné? Já nechápu, kde jinde by se peníze vzali teda pokud neplánujete nějakou další bitcoinovu výměnu. Děkuji. Vladislav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Země česká domov můj...

15:21 Milan Knížák: Země česká domov můj...

Glosa Milana Knížáka.