Zpráva: Na ČT24 byl dotazován předseda českomoravských odborů, co je cílem z hlediska minimální mzdy. Posluchač se dozvěděl, že není možné, aby člověk, který pracuje 8 hodin denně, dostal jen 9000 Kč mzdu, když jako ležící v sociální síti dostane výrazně více.
Můj dovětek: Kupodivu nenavrhl zrušení institutu minimální mzdy, snížení sociálních dávek ležícím, tím pádem snížení daní a zvýšení mezd pracujícím, ale zvýšení minimální mzdy.
Zpráva: Marvanová upřesnila, že jí Babiš nabídl, aby se stala jeho poradkyní na financích. Tuto nabídku Marvanová zváží.
Můj dovětek: Netušil jsem, že Marvanová je odborníkem na finance, doposud jsem, neb ji léta znám, měl představu, že není odborníkem na nic.
Pokud by mu ovšem, jak říká, chtěla radit při přípravě protikorupčních zákonů, těch pár vět mu může říct gratis a ne vytahovat peníze z našich kapes.
NKÚ: Stát vyhodil oknem 178 miliónů za kampaň Ryba domácí.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: viditelny-macek.cz
Lídři EU se shodly na zvýšení tlaku na Rusko
Dobrý den, mám pár dotazů, k tomu, co pořád slyšíme. Kdo jsou to ti lídři EU? Kdo jim dal mandát něco rozhodovat a vyjednávat? A schvalujete to, co vyjednají pak i vy poslanci? Jestli ne, tak k čemu vás volíme, když pak rozhodují jiní? Neměli by ti, co jsou voleni občany mít ten nejsilnější mandát? ...
Další články z rubriky

21:25 Pavel Foltán: Ústavní soud – třetí komora parlamentu?
Komentář k historii tribunálu, o kterém se opět mluví.