Miroslav Macek: Zdá se, že světem necloumá ani tak pandemie koronaviru, jako pandemie blbosti

25.02.2020 8:39 | Zprávy
autor: PV

Úterní glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Zdá se, že světem necloumá ani tak pandemie koronaviru, jako pandemie blbosti
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Zdá se, že hlavní náplní práce většiny českých ministrů je „poskytovat policii součinnost“. Babiš to bude „chtít vysvětlit“.

***

V Německu, jak vyplývá ze zpráv, se opět zbláznilo auto a najelo do masopustního davu. Najetí prý bylo úmyslné, ale nešlo o teroristický čin. Občané nemají šířit fotografie a videa z místa činu a veškeré masopustní veselice v Hesensku byly zrušeny. To nešíření fotografií a videí má zřejmě bránit panice, jenže proč nás potom media neustále krmí záběry z oblastí s nakaženými koronavirem?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Vezír a Macinkova pomsta

12:26 Zdeněk Jemelík: Vezír a Macinkova pomsta

„Vše, o co usilujete, se nakonec obrátí proti vám.“ Toto „moudro“ mi kdysi kdosi představil jako tao…