Mladí lidovci: Pochod pro rodinu 2011

20.07.2011 11:10

Mladí křesťanští demokraté (MKD) ve spolupráci s KDU-ČSL a Hnutím pro život ČR pořádají v sobotu 13. 8. 2011 druhý ročník Pochodu pro rodinu.

Mladí lidovci: Pochod pro rodinu 2011

Akce se uskuteční ve stejný den jako plánovaný pochod Prague Pride. "Cílem pořádání Pochodu pro rodinu je poukázat na stav v naší společnosti, kdy zájmy tradiční rodiny nejsou podle našeho názoru dostatečně hájeny a slovo rodina jako hodnotový pojem čím dál více ztrácí na svém významu. Považujeme za znepokojivé, když se ve společnosti mluví výhradně o právech homosexuálů, zatímco zájmy tradiční většinové rodiny nikdo nehájí," říká předseda MKD Petr Jurčík.

Záštitu nad pořádáním letošního ročníku Pochodu pro rodinu převzal předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. "Hájení prorodinných zájmů je pro KDU-ČSL základním hodnotovým pilířem. Tradiční, pevná a harmonická troj a více generační rodina je tisíci let ověřená forma soužití, která je pro společnost prospěšná a vhodná," říká předseda KDU-ČSL. Trasa letošního pochodu začne ve 12:00 v ulici U Obecního domu a povede přes Ovocný  trh a Uhelný trh až ke kostelu sv. Jiljí, kde bude zakončen bohoslužbou.

Čtěte také:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Mladikd.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Průzkum CVVM potvrzuje trend

17:28 Jiří Paroubek: Průzkum CVVM potvrzuje trend

Ten trend je, že pravice včetně Pirátů, pokud jde o volební preference, stagnuje a hnutí ANO vede. V…