Nejabsurdnější bankovní poplatek - 1. kolo hlasování

01.12.2011 17:10 | Zprávy

VII. ročník ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek pro rok 2011.

Nejabsurdnější bankovní poplatek - 1. kolo hlasování
Foto: bankovnipoplatky.com
Popisek: Logo serveru bankovnipoplatky.com

Počínaje 1. 12. 2011 se bude hlasovat v ČR a SR. O přízeň hlasujících se bude „ucházet" 15 absurdních bankovních poplatků.

Odkaz pro hlasování: http://www.bankovnipoplatky.com/1kolo11nejabsurdnejsi.html

Server http://www.bankovnipoplatky.com/ vyhlašuje 7. ročník ankety „o nejabsurdnější bankovní poplatek". A opět se anketa uskuteční nejen v České republice, ale i na Slovensku. Hlasy z ČR a Slovenska se budou zaznamenávat do jedné tabulky, která bude na konci vyhodnocena. Pro statistické a mediální účely budeme ale schopni prezentovat výsledky i odděleně. Vzhledem k objektivitě hlasování bude omezen počet PC v rámci jedné IP adresy na 20.

Nejabsurdnější bankovní poplatky za roky 2005 až 2010:

2005 - poplatek za příchozí platbu,

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: V úplně jiném světě

12:17 Petr Hampl: V úplně jiném světě

Denní glosy Petra Hampla.