Občané za svá práva v Praze: Megapodvod s pražskou vodou

07.10.2014 14:03 | Zprávy

Ve volební kampani do Zastupitelstva hlavního města Prahy v říjnu 2014 jsou občané Prahy svědky megapodvodu, který na ně přichystalo společně hnutí ANO v čele s p. Krnáčovou a TOP 09 s primátorem Hudečkem.

Občané za svá práva v Praze: Megapodvod s pražskou vodou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha

1. Na posledním zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy v říjnu 2002 bylo podvodem schváleno darování všech zisků z našeho národního bohatství – pražské vody – společnosti VIVENDI, následně přejmenována na VEOLII.

Ztráta pro hlavní město Praha:

  • 7,5 miliardy Kč za ušlý zisk
  • 6 miliard Kč za odmítnutí dotace z EU na Ústřední čistírnu odpadních vod (ÚČOV)

Hlavní aktéři tohoto podvodu:

  • Ing. Jiří Paroubek, Ing. Květoslava Kořínková, MUDr. Pavel Bém (nemusel smlouvu s Veolií podepisovat).

Veškerá dokumentace viz:

  • http://www.prazanezasvaprava.cz/informani-bulletin/bulletin-6/25-trestni-oznameni-privatizace-praske-vody.html
  • http://vodopodvod.cz/

Naše sdružení informovalo  o tomto velkopodvodu s pražskou vodou Zastupitelstvo hlavního města Prahy (ZHMP)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Fakt myslíte, že můžeme dohnat Švýcarsko?

Podle mě absolutně ne a ve vystoupení z NATO vidím fakt velké riziko. Ono Švýcarsko má i jinou historii, ty třeba komunisté nezničili. Asi můj dotaz budete ignorovat, jako ostatní, ale i to dost svědčí o tom, jak jste tu údajně pro lidi. Asi jako byla Šichtařová a od ní jsem čekala hodně. Běla

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Jak z toho ven

15:26 Jiří Weigl: Jak z toho ven

V souvislosti s izraelsko-americkým útokem na Írán se stále vedou diskuse o cíli vojenské operace a …