Oldřich Rambousek: Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich - berte je hlava nehlava

10.07.2017 9:47

Summit G 20 se stal příležitostí k vyjádření nespokojenosti občanů k vnitropolitické situaci, k ekonomické tyranii a nehorázné mezinárodní politice. Je poněkud zvláštní, jak mainstream nazývá nespokojené občany. Buď to jsou fašisté nebo neonacisté, či pravicoví radikálové, levicoví radikálové nebo dokonce komunisté. Osobně bych ty lidi takto nepersonifikoval, neb myslím, že to takto zdaleka není. Jsou to prostě nasraní občané Evropy.

Oldřich Rambousek: Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich - berte je hlava nehlava
Foto: Vít Hassan
Popisek: V ulicích Hamburku po skončení summitu G20

Představitelé G 20 jsou bohužel jen ubohým lidským odpadem, který se snaží zavést původní obyvatelstvo Evropy do krvavých jatek, do boje o svůj holý život a existenci. To neplatí na summitu pro jediného člověka a tím je Vladimir Vladimirovič Putin. On jediný a hrdě se vztyčenou hlavou stojí proti ose zla Merkelová, Juncker, Macron, Trump a bohužel i hňup Sobotka, který však nemá na summitu nejvýše postavených lidí, co dělat. Je to takový náš přicrmrdálek a vlezdoprdelka. Nic to však nemění na tom, že občané bouřící v ulicích hlasitě vyjadřují svůj názor a pocity. Je to úplně v pořádku a já jim fandím a říkám-jen víc, jen jim nakopejte držky. Nestojíme o takové elity, které se všemožně snaží původní Evropu předělat k obrazu svému za cenu poroby a potupy vlastních občanů!! Rabujte a zapalujte banky, neb tyto jsou prodlouženou rukou tyranů, kteří z nás činí otroky a tupé ovce bez vlastního názoru a to skrze skutečně výhodné půjčky, které nás zbavují naší vlastní svobody.

Jsem toho názoru, že lidé v Hamburku se snaží vyburcovat ostatní lidi ke vzpouře proti špinavým elitám a pokládám to za zcela legitimní věc. Nastává čas se konečně spojit a vzepřít se diktátu a tyranii. EU je Satanský projekt a vládní a mocenské struktury jsou na něj napojeny. Je potřebné, aby se veškeré Evropské pokrokové síly spojily v jeden zástup a řekly jasně - Evropa je naše - islám tu nermá místo. V tomto směru jde o nutný internacionální přístup starých a původních Evropských národů. Vím, že jsme byli vychováni k humanitě a solidaritě, ale nyní už nastává čas tyto bohulibé hodnoty na čas odhodit a to v zájmu vlastní existence a existence budoucích generací-tj našich dětí, či vnuků. Žijeme nyní totiž v době, kdy tyto hodnoty jsou protistranou považovány za slabost a hloupost. Je nutností vytlačit Islám a imigranty tam, kam patří-tedy mimo území Evropy. Neříká se mi to lehce, ale musíme tomu zlořádu vyhlásit válku dříve, než to udělá on. Víte vážení-ono je to těm muslimákům vcelku jedno jestli zařvou. Oni umírají pro Alláha. Oni nemají co ztratit, oni mohou jen získat a bohužel získávají!!! Získávají pozice, území a roste jejich společenská síla, což je velmi nebezpečné a nás to ohrožuje. Bohužel mnohé vlády, včetně té přihlouplé naší, tomuto stavu přímo nahrávají a to bohužel i ve smyslu legislativních úprav, které dostávají vlastní občany do podřízenecké role. Nevím jak vy, ale mě přijde doslova nemorální a zločinné, aby jakýkoliv imigrant měl nárok na sociální dávky v naší zemi bez toho, aby tady kdykoliv pracoval a zaplatil nějaké daně. Je nehorázností vlády a parlamentu, že umožňují a zaručují zákonem, že příjem migranta na dávkách činí 21000 Kč, přičemž tyto peníze nemají naši důchodci, kteří celý život platili daně a pojištění. Je to horší ještě o to, že naši pracující /většina/ se svou mzdou k částce určené migrantovi ani nepřiblíží, přičemž ze svých daní je státem nucena tyto parazity živit. Zlobte se na mě nebo ne, ale taková vláda a takový parlament nemá žádné právo být na svém postu a ten, kdo takovéto lidi ve volbách zvolí není nic jiného, než vůl, který navíc vlastním dětem dopředu podřezává krk. Jakákoliv politická strana podporující migraci by měla být zakázána jakožto protinárodní a nebo by ji občané neměli dát ani hlas. To se týká TOP, ČSSD, Zelených, Lidovců a dalšího šmejdu.

G 20 se samozřejmě migrací zabývá vážení občané, ale ne tak jak bychom si my přáli. Oni sledují pouze své cíle, které jim byly zadány šedou mocenskou elitou, kterou bohužel nemáme tu čest vidět a znát, i když pár z nás, kteří se touto problematikou zabýváme a politika nás baví tak víme jak to je. Bohužel jsme mnohdy považováni za blázny a zcela demokraticky jsme cenzurováni, či nám jsou blokovány a rušeny účty na FB jako je to u pana Olšera, a občas i mé maličkosti.

Vážení občané. Uvědomte si prosím, že nějaká Merkelová nebo Makaron nejsou více než vy. Uvědomte si, že mají díru do prdele stejnou jako vy a nemají žádného práva s vámi manipulovat, či rozhodovat o vašich životech. Takovéto právo má jedině lidová demokracie, které jsme však sami svou blbostí zabouchli dveře. Co tím myslím??? No jedině to, že národ musí vzít jako celek správu věcí veřejných do svých vlastních rukou a všem elitářům-viz Kalousek, Němcová, Sobotka, Schwarzenberg, Benda, Janda, Stropnický a dalším, s prominutím nakopat prdel, zabavit veškeré majetky a zavřít. No a s muslimáky je potřeba udělat toto. Všechny vyhostit za hranice Evropských zemí, ale před tím musí armády Evropských států zdecimovat režimy v islámských zemích a jasně islamistům ukázat hranice, kam až lze jít bez následků.

Evropa patří Evropanům jako Čechy Čechům a G 20 do toho nemá co mluvit, natož migranti.

reklama

autor: PV

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Návrat pesimismu

15:49 Petr Dufek: Návrat pesimismu

Podle dnes zveřejněných údajů statistického úřadu se nálada v české ekonomice v září zhoršila.. A to…