
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Občanská veřejnost touží po změně na vládních a mocenských postech. Volby podle toho z větší části dopadly a lidé podlehli dojmu, že Babiš je novým svěžím větrem na politické scéně. Ovšem byl a je to skutečně jen dojem a starého psa novým kouskům nenaučíš, navíc Babiše lze pokládat za starý nomenklaturní kádr, který šikovně změnil kabát a rétoriku. To zaplatíme-věřte tomu.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Čekal bych, že hlavně o dopravu budete usilovat. Jak tedy chcete bojovat proti greendealu nebo třeba za zrušení zákazu aut se spalovacími motory, ale vůbec už z povahy názvu strany něco udělat pro dopravu?
Denní glosa Ivo Strejčka