ParlamentníListy.cz
» Aréna » Názory a petice » Oldřich Rambousek: Zeman pozval papeže do České republiky a Lidic. Je nutné zvát do naší země zrádce křesťanství a představitele kolaborantské církve?
Je jistě na uvážení pana prezidenta, koho že si pozve na návštěvu České republiky, ale jsem toho názoru, že zvát k návštěvě vrcholného představitele zlořádu, je pod úroveň prezidenta i republiky. Považuji to i za skutečně trapný výsměch obyvatelům Lidic a především těm, kteří v Lidicích byli povražděni nacisty.
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.