Oldřich Rambousek: Zemanovo perlení je zrcadlem společnosti

4. 11. 2014 20:47

Zeman coby prezident je vskutku perlou mezi perlami. Dost možná, že je nějakou tou perlou, které jsme v roce 1989 házeli sviním. Nebo je to jinak? Osobně jsem přesvědčen, že nám na plná ústa sdělil cosi o póvlu, který řídí tu naši mini zemičku.

Oldřich Rambousek: Zemanovo perlení je zrcadlem společnosti
Foto: hns
Popisek: Hovory z Lán, ilustrační koláž

O demokracii ani psát nebudu, protože ta je jen iluzorním pojmem, který slouží k oblbování lidí, ale nikdo z mocných ji ve skutečnosti vůbec nechce, protože by mohla ohrožovat výsostné postavení pseudoelit. Prezident Zeman nám docela jasně sdělil, jaká je kvalita práce těch pseudoelit. Jsou zadarmo drahé! A že těch mazaných a někdy některých i namazaných inteligentů ve sněmovně sedí. Když sleduji TV přenosy z poslanecké sněmovny, tak se těším na hovadiny, které bude prezentovat třeba Mareček Bendů, spící Schwarzenberg, černovlasý blonďák Laudát, jazykošlap Kalousek a další, protože vím, že z jejich úst jsou také jen samé perly. Prezident Zeman úroveň sněmovny ohodnotil dá se říci ještě mírně, ale pozapomněl na fakt, že i on byl kdysi poslancem a premiérem. Vůbec se ale nedá říci, že by byl lepší.

Co se týká dua PUSSY RIOT, tak i zde byly tyto děvy lehčích mravů označeny velmi trefně. Jen undy si užívají GRUPPEN SEX v kostele. Jejich uvěznění bylo zcela na místě, ale západ ho zneužil pro své propagandistické cíle k poškození Ruska. Pro Američany je ale typické, že zneužijí cokoliv pro svůj profit, i kdyby šlo o ptákovinu. Hlavně z toho udělat politický problém a rozeštvat národ.

Závěrem bych rád podotkl, že jsem v tomto článečku použil autenticky použitá slova prezidenta Zemana. Doufám, že administrátor, či redakce nebude toto dílko opět cenzurovat, jako se už v minulosti na blogu iDnes stalo. Hlavně, že všichni mají plná ústa slov – nejsme jako oni. Ano – jste ještě horší.

Dále jsem toho názoru, že ikdyž měl prezident Zeman pravdu, tak z důvodu zachování vážnosti prezidentského úřadu i jeho samotného by takto své myšlenky prezentovat veřejně neměl. Je to žalostný pohled na to, kam jsme to za 25 let údajné demokracie došli. Ztratili jsme ideje a společnost morálně upadla. Dosahujeme nyní úrovně kočovných cikánských společností a především – můžeme za to všichni. Nechali jsme se zblbnout kapitalismem a touhou po penězích. Uvěřili jsme Havlovým lžím o demokracii a nyní sklízíme trpké plody.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…