Ano, VZP nabízí svým klientům, kteří jsou dárci krve, plazmy nebo kostní dřeně, dokonce dva druhy výhod čistě jen pro ně, a samozřejmě i všechny benefity, které mohou získat jako členové Klubu pevného zdraví.
Letos můžete jako dárce krve využít speciální finanční příspěvek z fondu prevence VZP ve výši 1 000 korun. Čerpat ho můžete na rehabilitační a rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění nebo na vitaminové preparáty pro dospělé zakoupené pro vlastní potřebu v lékárně (i v internetové lékárně). Je tu možná libovolná kombinace zaplacených produktů či aktivit i postupné čerpání příspěvku, ovšem jen do celkové výše 1 000 korun za rok. Podmínkou, kterou jistě snadno splníte, je, že jste v roce 2016 bezplatně daroval alespoň jedenkrát krev (nebo plazmu či kostní dřeň).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: VZP