P. C. Roberts: 11. září po čtrnácti letech

12.09.2015 11:01

Miliony uprchlíků jako důsledek washingtonských válek zaplavují dnes Evropu. Čtrnáct let trvající masakrování muslimů a ničení jejích zemí jsou válečnými zločiny, jejichž katalyzátorem se stala washingtonská vládní konspirační teorie o 11. září 2001. Sbor nazvaný Komise 11. září neprovedl žádné šetření předmětného případu – nebylo povoleno jej šetřit. Komise sice zasedla, ale jen proto, aby vyslechla vládní verzi příběhu a zapsala jej. Poté předseda komise prohlásil, že tato komise „byla ustavena, aby k žádnému výsledku nedospěla“.

P. C. Roberts: 11. září po čtrnácti letech
Foto: YouTube.com
Popisek: Útok na Světové obchodní centrum 11. září 2001
reklama

Oficiální vládní verze 11. září vypadá takto: Inspirováni a vedeni vousáčem z jisté jeskyně v Afghánistánu se 19 těžce popíjejících a z přemíry požitého kokainu říhajících muslimů ještě před tím, než se setkají s Alláhem, oddává břišnímu tanci. S použitím pouhých nožů přemohou palubní personál, pasažéry i piloty čtyř letadel, a následně pak dokáží dát nejsofistikovanějšímu systému letecké obrany na světě mat. A nehendikepováni tím, že příručku „Jak pilotovat proudové osobní letadlo“ zapomněli v autě na letišti, překonají všechna bezpečnostní opatření a po dvou jejích zásazích do dvou věží se tři věže stulí k zemi.

Zákony fyziky jdou k čertu a svět v nepopsatelném děsu pozoruje, jak asymetrická poškození a roztroušeně vzniklé požáry způsobují, že betonem a ocelí vyztužené budovy se téměř jedním rázem a navíc i volným pádem řítí k zemi – což byl úkaz zpozorovaný poprvé v historii.

Bez ohledu na svou ďábelskou úskočnost a skvělé naplánování akce však atentátníci udělají jednu botu – poskytnou úřadům informaci o své identitě. A to tak, že si před akcí nechají zhotovit plamenům a explozím odolávající cestovní pasy, které bez úhony přečkají destrukci betonu i roztavení ocele, a budou po akci nalezeny. A to na samém vrcholku hory sutin, jež po zničených budovách zůstaly.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Nezaměstnaných pozvolna přibývá

18:08 Petr Dufek: Nezaměstnaných pozvolna přibývá

I když počet lidí bez práce v únoru mírně vzrostl, míra nezaměstnanosti zůstala na lednových 4,3 %.…