Patrik Hujdus: Svět se v plíšek od vratné láhve obrací

05.10.2013 12:59 | Zprávy

Písnička Metelesku blesku, o které s nadsázkou volební blok Hlavu vzhůru prohlásil, že by mohla být jeho hymnou, asi první příčky českých hitparád atakovat nebude.

Patrik Hujdus: Svět se v plíšek od vratné láhve obrací
Foto: Hans Štembera
Popisek: ... a balónky

Je spíše recesistickým produktem volné chvíle Tomáše Úlehly, než pokusem o masové populární hudební umění.

O to více se divím, že pan Svěrák se chce soudit o pár kaček, místo toho, aby byl rád, že sousloví použité v jeho filmu zlidovělo.. Svět se v plíšek od vratné láhve obrací!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Patrik Hujdus - profil

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Nebylo by užitečnější ministerstvo pro digitalizaci?

Spíš než pro sport? Proč se ptám vás, podle mě by to bylo něco pro vás. Škoda, že zřejmě nebudete ministr. Podle mě byste byl dobrý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlastimil Podracký: Proč propadla Kateřina?

16:04 Vlastimil Podracký: Proč propadla Kateřina?

Lidé žijící v době konce civilizace nepotřebují levici. Konečná, Drulák, Švihlíková jsou příliš komp…