Pavel Zatloukal: Pan ministr Staněk má velké problémy s komunikací

11.05.2019 11:35 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření Pavla Zatloukala k čtvrtečnímu jednání na Podvýboru pro kulturu PSP ČR

Pavel Zatloukal: Pan ministr Staněk má velké problémy s komunikací
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministr kultury Antonín Staněk v časech, kdy byl primátorem Olomouce

„Myslím, že naše argumentace byla výmluvná a že jsme vyvrátili všechny ty nesmysly a lži šířené ministerstvem kultury na adresu Muzea umění Olomouc a jeho vedení,“ prohlásil po dnešním jednání poslaneckého Podvýboru pro kulturu bývalý ředitel Muzea umění Olomouc Pavel Zatloukal, který na jednání zastupoval nemocného ředitele Michala Soukupa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

9:16 Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

Otevřený dopis předsedovi vlády.