Petice: Lidové referendum proti nelegitimitě České a Slovenské republiky rozdělením ČSFR

16.04.2014 21:49 | Zprávy

My, občané České a Slovenské republiky, podporujeme a stvrzujeme svým podpisem toto referendum proti rozdělení ČSFR a za zrušení současné legislativy, protože v novém legislativním, politickém a zákonném prostředí po rozdělení ČSFR nelze důstojně a svobodně žít a pracovat v kapitalistickém zřízení tak, jak bylo před rozdělením ČSFR politickými vůdci národu slibováno.

Petice: Lidové referendum proti nelegitimitě České a Slovenské republiky rozdělením ČSFR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajky na Václavském náměstí

Namísto kapitalismu u nás vznikl novou legislativou nejtvrdší perverzní neoliberalizmus, ztotožňující se s genocidní oligarchií, zanikla nezávislost státu, zanikly podniky a pracovní místa. Co nezaniklo, skončilo v nadnárodních korporacích a monopolech, zejména ve všech klíčových a strategických odvětví, jako je bankovnictví, energetika, vodárenství, veškeré velkoobchodní a maloobchodní sítě.

Přes usilovné a zoufalé volání národa po zrušení či nápravě zákonů podivných vlád vzniklých po rozdělení ČSFR v čele s exekutorským zákonem a trestním zákoníkem, kdy nelze trestat viníky rozkradení České republiky nemáme jako národ oporu v našich politických představitelích, ani zastání v moci ústavní, proto žádáme o zrušení rozdělení ČSFR a opětovné sloučení České a Slovenské republiky a o zrušení a nápravu zákonů vzniklých po rozdělení ČSFR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

12:16 Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

Slogan do titulku jsem si vypůjčil z internetové diskuse. Je dobře, že národ má smysl pro humor. Jen…