Petice: Opatření vlády evidentně nevedou k zlepšení situace

19. 1. 2021 21:37

Dopis poslancům k hlasování o prodloužení nouzového stavu

Petice: Opatření vlády evidentně nevedou k zlepšení situace
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto
reklama

Vážený pane poslanče, vážená paní poslankyně,

naše republika se již od 5. 10. 2020 nachází v nouzovém stavu z důvodu zamezení šíření coronaviru. Ze stejného důvodu bude vláda žádat o další prodloužení nouzového stavu.

Jak již všichni víme, kroky vlády dělané za pomoci nouzového stavu nesnižují počty nakažených, počty hospitalizovaných ani počty zemřelých.

Proto nevidím důvod k dalšímu prodlužování nouzového stavu, jelikož vláda díky němu nejenže nezvládá šíření "pandemie", ale hlavně likviduje soukromé podnikání, neumožňuje vzdělávání dětí, resp. jej umožňuje jen distančně, což je pro jejich úroveň vzdělání nedostatečné. Vláda zavádí nesmyslná a ničím nepodložená opatření, která omezují životy občanů, ať už z hlediska zaměstnání, sportování, kultury a jiných činností, a která evidentně nevedou ke zlepšení epidemiologické situace.

Z výše uvedených důvodů vás žádám jako volič a občan České republiky, abyste hlasoval/a proti prodloužení nouzového stavu.

Děkuji

Miroslav Barčuk

Petici můžete podepsat ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

JE TO TADY: Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19 bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR

21:46 JE TO TADY: Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19 bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR

Lékař MUDr. Štefan Horák, daňová poradkyně a bývalá senátorka Ing. Jana Juřenčáková a advokátka Mgr.…