Petice: Stop soukromým exekutorům

08.05.2020 18:56 | Zprávy
autor: PV

Petice k zastavení činnosti soukromých exekutorů.

Petice: Stop soukromým exekutorům
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto

My občané České republiky, důrazně žádáme, aby vláda, Poslanecká sněmovna a Senát okamžitě podnikli veškeré kroky vedoucí k zastavení činnosti soukromých exekutorů.

Dále žádáme adekvátní posílení již stávajících státních soudních vykonavatelů tak, aby oprávněné pohledávky byly účinně vymáhány, dle rozhodnutí soudů spravedlivým a civilizovaným způsobem.

Jsme znepokojeni nežádoucími následky zákona o soukromých exekutorech. Každodenně sledujeme, jak soukromí exekutoři finančně ničí slušné rodiny. Běžně dochází k případům, kdy je pro stokorunové pohledávky zastaven majetek v hodnotě až několik tisíckrát vyšší (!), přičemž neexistuje účinná obrana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: ČR bude ukrajinská gubernie? Nebo už je?

14:29 Pavel Foltán: ČR bude ukrajinská gubernie? Nebo už je?

Začalo to celkem nevinně: Tomio Okamura (coby předseda Poslanecké sněmovny ČR) na sociální síti sděl…