Petice za zlepšení podmínek na LDN v českých nemocnicích

08.06.2014 7:28 | Zprávy

My, níže podepsaní občané České republiky, si ceníme osobních svobod, lidských práv a stejných podmínek přístupu ke každému pacientovi i v případě těžké nemoci.

Petice za zlepšení podmínek na LDN v českých nemocnicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lékař s pacientem, ilustrační foto

Jeden z výzkumů Evropské společnosti pro výživu ukázal, že zanedbávání péče je v českých léčebnách i nemocnicích velmi rozšířený problém. Přístup k člověku by měl být shodný, bez ohledu na věk a stav pacienta, práva člověka v tomto případě neklesají, naopak by mu vyškolení odborníci měli v bolestných chvílích ulehčit jeho utrpení a nenapomáhat mu ke zhoršení stavu. Tímto podpisem -my,níže podepsaní občané, apelujeme na zlepšení podmínek v oddělení nemocnic a léčeben pro dlouhodobě nemocné a větší kontrolou před zanedbáním lékařské péče.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

EET

Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Přemoravcováno

17:11 Pavel Foltán: Přemoravcováno

Komentář k dění kolem odchodu Václava Moravce z Kavčích hor.