Petr Hampl: Babiš zaplatí to, co mohl a měl udělat a neudělal

07.03.2021 15:49 | Zprávy
autor: PV

Glosy k otázce týdne: Proč bude Ivan Bartoš premiérem?

Petr Hampl: Babiš zaplatí to, co mohl a měl udělat a neudělal
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Petr Hampl

Andrej Babiš nezaplatí „pouze“ na neschopnost vyřešit epidemii. Zaplatí to, co mohl a měl udělat v předcházejících letech, a neudělal to.

Mohl pevně ovládnout Českou televizi. Nabízela se mu možnost vyměnit radu, a ředitel Dvořák mu svými astronomickými rozkrádačkami přímo nahrával na smeč. Premiér toho nevyužil, a Česká televize dnes pracuje proti němu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Digitální euro

Pane Rajchl, komentujete zavedení nějakého digitálního eura, co to je? V čem je jiné než platba hotovostí nebo kartou a v čem je pro nás tak hrozbou – teda v případě, že euro přijímejme nebo se nás to nějak dotkne, i když jím budeme platit třeba jako turisti na dovolené?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Cena ropy nestoupá? Všeho do času

15:49 Zbyněk Fiala: Cena ropy nestoupá? Všeho do času

Trhy reagují omezeně jak na očekávání mírových jednání mezi USA a Íránem, tak na zklamání z obnovené…