Petr Hampl: Jak bylo letos a co čekám od příštího roku

31.12.2019 15:57 | Zprávy
autor: PV

Odpověď do ankety serveru První zprávy

Petr Hampl: Jak bylo letos a co čekám od příštího roku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Jaký byl uplynulý rok z Vašeho pohledu? (celospolečensky i osobně)

Osobně to pro měl byl rok velmi úspěšný. Vyšla mi druhá kniha, kterou mi pokřtil Jarek Nohavica a a která se velmi slušně prodává. Moje starší kniha Prolomení hradeb se nadále drží mezi nejprodávanějšími tituly. Pár dnů před koncem roku jsem podepsal smlouvu s britským nakladatelstvím Arktos, čím jsem se ocitl ve společnosti autorů jako Scruton, Sprengler, Evola, Benoist či Dugin. A seznámil jsem se také s řadou úžasných lidí – dobrých vlastenců.

Nedařilo se ale dobře mé zemi. Pokus o milionchvilkový puč se sice nepodařil, ale nadále pokračovalo omezování svobody projevu. Nadnárodní korporace posilovaly postavení na úkor českých firem. Školství i média jsou nadále ovládány radikálními neomarxisty. Útoky proti všemu českému a národnímu se stupňují. Přepisují se dějiny a dokonce se vážně hovoří o stavbě pomníku esesákům. Česká republika je připojila k imbecilním programům boje proti počasí, na které ve skutečnosti nemá lidská činnost žádný vliv. Ty programy budou znamenat obrovské zisky pro aktivisty a některé korporace a budou mít děsivě negativní dopady na chudší vrstvy obyvatelstva. Vedle toho se rozbíhají programy, kdy je dětem zpochybňována jejich pohlavní identita. Zájemců o změnu pohlaví je už tolik, že kliniky musely vyhlásit stop stav.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Už to máme za sebou

15:22 Jan Campbell: Už to máme za sebou

Foxtrot z roku 1945 - Už to máme za sebou, složil hudební skladatel Kamil Běhounek, autorem původníh…