Petr Hampl: Není ostuda patřit k těm dole

13.10.2022 13:29 | Tisková zpráva

Denní glosy Petra Hampla.

Petr Hampl: Není ostuda patřit k těm dole
Foto: Screen: XTV
Popisek: PhDr. Petr Hampl, Ph.D., sociolog

V úterý v Brně. Nabitý salónek restaurace Bogota, vstřícné pozorné publikum (nebo to aspoň dokázalo předstírat), a taky jeden mladý muž z té kategorie, které říkám „gaučový válečník“. Neshodli jsme se, ale zvládli jsme debatovat zdvořile a snad na rozumné úrovni.

Jako by ožili fanatici z roku 2015, co nás chtěli obohatit „neomezeným počtem“ muslimských radikálů z arabských zemí, Afghánistánů, Somálska a dalších skvělých destinací. Stejná argumentace, stejná dikce, stejný způsob myšlení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

14:30 Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

Protože sytý hladovému nevěří! A polistopadová generace nikdy nebyla hladová! Bohužel…