Petr Hampl: Padesátníci přicházejí

01.10.2022 20:33 | Komentář
autor: PV

Denní glosy Petra Hampla.

Petr Hampl: Padesátníci přicházejí
Foto: Screen: XTV
Popisek: PhDr. Petr Hampl, Ph.D., sociolog

Konkrétní poznámky k vystoupení Ilony Švihlíkové, Petra Druláka a Jána Čarnogurského u příležitosti vydání kniha Svrchovanost zprava i zleva ještě napíšu (až bude k dispozici záznam).

Nicméně dva postřehy, které překračují obzor jedné knížky. Za prvé. Ze všeobecného chaosu a zmaru začíná vyčnívat superosobnost profesora Druláka. Možná nedokáže roztleskat 100 tisíc lidí (nevím), ale rozhodně spojuje jasné a pevné názory s obrovskými znalostmi a kompetentností. A mezi vzdělanými lidmi se těší obrovskému respektu. Konečně nezávislá postava, kterou si snadno dokážete představit třeba v roli premiéra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Navrhujete prý omezení privilegií politiků

Jaké privilegia máte na mysli a jakým způsobem je omezit? Bude se to třeba týkat i zrušení imunity, která z vás dělá něco víc? Aspoň já to tak vidím. A ještě by mě zajímalo, jaké výdaje státu považuje za zbytečné a bude je chtít řešit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jan Fiala: Varovné konce souboje o Turka

16:03 Jan Fiala: Varovné konce souboje o Turka

Středeční glosa Jana Fialy