Petr Michalů: Němcům jsme odpustili, Rusům ne. Proč?!

15.01.2016 21:30

Na polském území v Katyni Rusové spáchali zločin postřílením asi 15.000 polských zajatých vojáků (možná dokonce i více). Tak, jako jednou již hozený kámen nelze vrátit zpět, vyřčená slova se nedají vrátit, uplynulý čas není možné navrátit, ani události odehrávající se v dávné, či blízké minulosti nelze vrátit, zvrátit, ani změnit. Rusové se za svůj zločin omluvili.

Petr Michalů: Němcům jsme odpustili, Rusům ne. Proč?!
Foto: Archiv Petra Michalů
Popisek: Mgr. Petr Michalů

Na také polském území, jenom v Osvětimi, Němci bestiálně umučili, zavraždili a zplynovali minimálně 1,5 milionu lidí, včetně žen a dětí (je ale pravděpodobné, že jich bylo mnohem více). Myslím, nevím, chci věřit, že Němci se též za své zločiny omluvili. (Jsou ale tyto hrůzy, jak jedna, tak druhá vůbec omluvitelné?!...)  - Budiž. Ve srovnání se zločinem Rusů spáchali Němci jenom v té Osvětimi 100x!! větší, zrůdnější a hrůznější zločin!!

Němcům jsme (my Češi, ale také Poláci) toto odpustili, Rusům ne. Ptám se, PROČ?!!

Na našem vlastním, československém území Němci páchali zločiny a brutální teror s cílem totální likvidace českého, ale i slovenského národa jeho vysídlením daleko na východ, vyvražděním, či „převýchovou“ - (toto ale jen u několika „vhodných“ jedinců!). Mimo jiná zvěrstva a teroru páchaná Němci na našem obyvatelstvu vypálili a srovnali se zemí Lidice, Ležáky, Javoříčko. Bezbranné, ničím vinné obyvatele těchto vesnic buď rovnou vyvraždili postřílením, nebo je násilně odvlekli do koncentračních táborů na o něco pozdější jistou smrt! Včetně žen a dětí! Němci vyvraždili, popravili a bestiálně v koncentračních lágrech vyvraždili na 320.000 obyvatel Československa!! Toto jsme, my Češi, Němcům odpustili!!

Rusům, našim jediným odvěkým největším a skutečným přátelům, slovanským bratrům, zastáncům a ochráncům, za to, že nám přinesli mír, svobodu a zachránili český a slovenský národ před Němci plánovanou, ale i uskutečňovanou genocidou, za to, že neváhali obětovat za naše životy své vlastní životy, za to, že jich padlo za naši svobodu na Československém území více jak 160.000, nadáváme a spíláme?!! Cožpak jsou Češi opravdu takové SKETY?!! Nevděční, nic si nezasluhující podvraťáci, kteří neví, co je to vděk, úcta, obdiv k zachránci a víra v něj, odvěké, a právě ještě znovu více utužené přátelství zpečetěné krví?!! Pokud ano, budiž pak hanbou a prokletím být Čechem!!

Pokud ne, buďme přáteli Ruska, obnovme naše přátelství s Ruskem, které bylo zaprodanými vlastizrádnými politiky proti vůli většiny národa přerváno a pokrytecky nahrazeno falešným sebezničujícím spojenectvím se zločineckými USA, pomáhejme Rusku a ono se nám to mnohonásobně vrátí! CHCI radikální změnu zahraničně politické orientace ČR. Rozhodně NE na Západ, který naprosto vždy zklamal a zradil, NE na Brusel, Ne na Berlín, Ne na Londýn, Ne na Paříž!! V žádném případě NE na USA!!! Pro svobodnou ČR musí být rozhodující přátelství a všestranná spolupráce naprosto ve všech oblastech (vojenství a obrana!!) s bratrským a slovanským RUSKEM a následně i se všemi zeměmi BRICSA!! RUSKO je jedinou zárukou naší bezpečné budoucnosti, RUSKO je jediným nejsilnějším zastáncem a ochráncem slovanských národů, RUSKO je zárukou toho, že český národ přežije i v budoucnosti.

S Německem a s dalšími „ZÁPADNÍMI“ státy, které nás naprosto vždy zradily (Francie, Velká Británie) a kterým jsme absolutně lhostejní, nerovnoprávní, podřadní, se falešně, předstíraně, pokrytecky, nuceně bratříčkujeme a kamarádíčkujeme ve společném hadím hnízdě a tomu, kdo se nás vždy nejen slovy, ale i činy zastal, chránil nás a pomáhal nám, spíláme, nadáváme a točíme se zády! Jak ODPORNÉ!!

Protože JÁ NEJSEM SKETA A PODVRAŤÁK, mám svoji hrdost a čest, znám dějiny, mám svoji neměnnou víru a přesvědčení, rozhodně nejsem žádný převlékač kabátů, hodně si pamatuji, ze srdce cítím vděk, obdiv a úctu k ruskému národu, k Ruské federaci, k prezidentu RF Vladimíru Putinovi, veřejně prohlašuji, že pokud vznikne v ČR politická strana, která se hrdě a veřejně a přímo bude hlásit právě ke spojenectví, přátelství a spolupráci s Ruskou federací, rád a ihned se stanu členem takové strany. Pravdu nelze umlčet, dějiny nelze donekonečna falšovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

18:40 Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

Konstatování, že nějaký člověk prokazuje svou nepoučenost v oblastech ekonomiky a politiky, by v prů…