Lokomotivou českého hospodářství je průmysl. To je silný tahoun naší ekonomiky. Vzhledem k omezenému počtu pracovníků v průmyslu je ale jeho kapacita už takřka naplněna.
Pokud naše hospodářství nemá mít v budoucnu potíže, bude třeba, aby průmyslu sekundoval také nějaký další obor. Svůj potenciál má jistě stavebnictví. Naplno se také ještě nenastartovaly investice ve veřejné sféře. Jakmile ekonomiku podpoří ještě tyto peníze, budeme na vrcholu ekonomického růstu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Sjezd sudetských Němců
Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?
Další články z rubriky
15:49 Jiří Paroubek: V Praze se sešli dva prezidenti studenoválečníci
V Praze je ve dnech 4. a 5. května na státní návštěvě finský prezident Stubb. Tento milý muž je znám…
- 11:24 Zdeněk Jemelík: Čapí hnízdo ve víru rozčilování
- 16:57 Jiří Halík: Titanic aneb Ekonomika států EU. Věřte – nevěřte
- 12:34 Ivo Strejček: Laciný a podbízivý antikomunismus
- 9:17 Alena Maršálková: Kauza solárních parků na odkalištích MAPE Mydlovary
- 18:23 Jiří Weigl: Veselá svatba a méně veselé souvislosti




