Nejvíc virtuálních sídel nabízí Praha, s velkým odstupem následuje Brno a Ostrava. Víc než polovina firem, které mají virtuální sídlo, podniká ve službách, obchodu nebo oblasti nemovitostí. Vyplývá to z databází a výpočtů poradenské společnosti Bisnode, leadera v datech a analytice o firmách.
„Popularita virtuálních sídel je na vzestupu, a to hlavně mezi podnikateli, kteří firmu založili v posledních letech. Podíl nově založených firem s adresou na virtuálním sídle se blíží třiceti procentům. Výjimečný byl rok 2013, kdy virtuální adresu zvolilo 32 procent z nově vzniklých firem. V loňském roce to bylo 28 procent,“ uvedla analytička Bisnode Petra Štěpánová. Současně dodala, že firma s virtuální adresou může představovat zvýšené riziko v rámci obchodního styku.
Rekordmanem mezi virtuálními sídly pražská ulice Rybná, kde papírově podniká 4 740 firem.
TOP 10 virtuálních sídel v ČR
|
Adresa Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
autor: PV Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz
Budete prověřovat všechny, kdo nebudou s vámi za jedno?Co Vám říká nezávislost? Nebo vy v ní v tomto státě nevěříte? Viz to, že si chcete posvítit na ty, co prověřují kampaně, Okamura si zas chtěl posvítit na šéfa policie… Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
9:44 Vlastimil Podracký: 17. listopad stále živýProč je 17. listopad stále oslavován, když byl vlastně jen jakousi zpravodajskou hrou, emoce byly fa… reklama
reklama
|




