Radek Velička: Proč bude ČT navždy jen stoka a propagandistická hlásná trouba?

22. 4. 2014 17:33

Odpověď je velmi jednoduchá, jako propagandistická žumpa a hlásná trouba, či stoka na vymývání mozků byla přímo založena.

Radek Velička: Proč bude ČT navždy jen stoka a propagandistická hlásná trouba?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto
reklama

okud je něco v zárodku špatného, tak se to ani vývojem nemůže změnit v lepší. Z lejna vyroste růže, jen když je použito jako hnojivo. Tedy musí zetlít a recyklovat se. Komunisté při zakládání televize moc dobře věděli, co je to za nástroj a jak jen mohou zneužít k šíření svých lží, které přímo ovlivňovaly životy obyvatel země. Český divák je přímo vychován v bludu, že vše co mluvící hlava z obrazovky řekne, že je pravdou největší a ještě pravdou větší.

Stačí pár malých příkladů, které potvrdí jakou propagandu ČT šíří a v jakých vzorcích zaměstnanci ČT uvažují a jsou vlastně formováni, aby tak uvažovali. Největším zločinem ovšem veřejnoprávní televize v ČR je povinnosti všech podílet se na provozu hlásné trouby formou televizní daně.

Z takových peněz je placen člověk, který rezignoval na novinářskou práci a ve svém šamanském pořadu OVM diktuje všem, o čem se jako má mluvit – už ten fakt dělá z Moravce jen člověka, který šíří propagandu. Příklad druhý: Jak může svazačka a moderátorka komunistického pořadu Vlaštovka, který byl tvořen za spolupráce s SSM, Augustová, uvádět v hlavním vysílacím čase „zpravodajský“ pořad Události? Raději nechci znát odpověď.

A o tom jak se propaganda na Kavčích Horách dělá, nejvíce vypovídal přímý přenos ze zahájení letošních olympijských her. Sportovní pořad byl zneužit v rámci propagandy. Já na to zíral jako hajzlbába na tisícikorunu. Nevěděl jsem, jestli jsem se nepřenesl časem anebo jestli nepustili záznam a komentování průběhu Olympijských her z Los Angeles. V propagandě se nezměnilo vůbec nic.

Komentovat přímý přenos tiskové konference prezidenta Ruské federace V. V. Putina, kdy překlad byl pofiderní a pokud by se měl divák náhodou z úst Putina dozvědět pravdu, tak prostě překlad byl vypnut a pomalu přenos ukončen. Soudruzi ve studiu nám nakonec rádi vysvětlili, co si máme zase pro jednou myslet. Jaký ten světonázor je nyní ten správný.

Radek Velička

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radek Velička
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petice za zachování původní lávky přes nádraží Praha-Smíchov

21:17 Petice za zachování původní lávky přes nádraží Praha-Smíchov

Smíchovská lávka je neocenitelnou součástí místního genia loci.